Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Сообщения - Віталій

Страницы: [1]
1

22.06.2011 – УКРНАФТА ПОЧИНАЄ ПЕРЕГЛЯД ВЛАСНОЇ СТРАТЕГІЇ, З МЕТОЮ СТВОРЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ НАФТОПРОМИСЛОВОЇ СЕРВІСНОЇ КОМПАНІЇ
 


Київ – ПАТ «Укрнафта» (“Укрнафта” або “Компанія”) (UX: UNAF UK - ПФТС: UNAF), «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна та провідна газовидобувна компанія, що володіє мережею власних автозаправних станцій, оголошує сьогодні про початок перегляду власної стратегії щодо сервісних операцій з буріння та капітального ремонту свердловин.

Метою перегляду політики Компанії є створення незалежної української сервісної компанії, яка буде надавати повний спектр нафтопромислових послуг як для Укрнафти, так і для інших компаній, які працюють в українському нафтогазовому секторі.

Укрнафта – найбільший споживач сервісних послуг з буріння та супутніх сервісів в Україні. В структурі Компанії існує значна кількість підрозділів з буріння, які власними силами забезпечують повний спектр супутніх послуг, з оперативними базами, що розміщені в 3х областях (Сумській, Чернігівській та Івано-Франківській).

Завдяки передбачуваному збільшенню показників у виробничій програмі Компанії, а також враховуючи необхідність підвищити рівень технічних та експлуатаційних стандартів, Компанія оцінює низку стратегічних концепцій щодо реалізації потенціалу нового бізнесу.

Під час перегляду стратегії, керівництво Укрнафти проводитиме переговори з міжнародними нафтопромисловими сервісними компаніями, з метою визначення оптимального партнера чи партнерів, які можуть втілити бачення Укрнафти щодо розвитку нафтопромислової сервісної компанії, яка буде надавати послуги відповідно до світових технологічних та експлуатаційних стандартів.

Голова Правління Компанії Пітер Ванхєкє зазначив:

«Керівництво Укрнафти переконане в правильності використання цієї привабливої можливості для створення української нафтопромислової сервісної компанії, яка буде базуватися на існуючих сервісних активах Укрнафти. Це цілком можливо наразі, коли існують всі передумови для росту даної індустрії в Україні, повязані з підвищенням рівня активності в традиційному нафтогазовому секторі, а також у зв’язку з підвищенням ролі сланцевого газу.

Ця ініціатива забезпечить компанії технологічну модернізацію, і, одночасно, привабливу альтернативу для всіх гравців на українському ринку. Ми, також, вважаємо, що цей проект – найкращій спосіб захистити та гарантувати існування сильної наукової бази в країні.

Ми знаходимося в активному пошуку міжнародного технологічного партнера чи партнерів, які братимуть участь в цьому проекті. Ми очікуємо, що проект набуде остаточної форми в першому кварталі 2012 року.»

* * *

Про ПАТ «Укрнафта»

«Укрнафта» – найбільша з зареєстрованих на біржі нафтогазових компаній України. Компанія видобуває понад 65% від загальної кількості нафти в Україні, понад 25% газового конденсату та більш ніж 12% від загального обсягу природного газу.

Укрнафта володіє шістьма регіональними видобувними підрозділами (Охтирканафтогаз, Чернігівнафтогаз, Полтаванафтогаз, Долинанафтогаз, Надвірнанафтогаз, Бориславнафтогаз) та трьома газопереробними заводами.

Разом з цим, «Укрнафта» – одна з провідних компаній з продажу нафтопродуктів в Україні. Компанія володіє мережею автозаправних станцій у кількості 563 АЗС, що знаходяться майже в усіх регіонах України. АЗС працюють під брендом «Укрнафта».

Акції компанії котируються на «Українській біржі» та ПФТС в Києві.

ЗА ПОДАЛЬШОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАТИСЬ:

контактна особа в ПАТ «Укрнафта» для преси і інвесторів:

Юлія Саломаніна
Tel.: +38 095 283 0903;
Email.: ysalomanina@ukrnafta.com

Прес-служба ВАТ "Укрнафта"

 

2
Не хотілося би розпускати слухи, але на минулій неділі голова правління Укрнафти перебував в Охтирці. Одним словом його дуже дивувала чисельність працюючих людей при майже відсутніх об‘ємах робіт (це стосується буровиків). Ще більше він не міг зрозуміти чого такий великий штат інженерів.
Стає зрозумілим, що така кількість людей їх не влаштовує бо для них реально немає роботи. Тому висновок один - Укрнафта в перспективі не збирається нарощувати об‘єми буріння, непотрібні люди - за паркан.

Страницы: [1]